Výpočetní technika Nový Bydžov > O NÁSVýpočetní technika Nový Bydžov

O nás

 

     Jmenuji se Lukáš Poříz a žiju v malé obci, Skochovice u Nového Bydžova. Nechci opisovat stokrát kopírované fráze, že: ,,jsme začínající a dynamicky se rozvíjející společnost‘‘ v oboru IT.


     V minulých bezmála 7-mi letech jsem pracoval v nejmenovaných společnostech, na pozici IT technika. Po zapracování byla mým každodenním úkolem zběžná komunikace s různými zákazníky, za účelem navrhnutí úspěšného řešení mezi jimi a jejich výpočetní technikou. Postupem času jsem získal zkušenost v realizaci všemožných firemních sítích, v různé počítačové problematice, v internetových připojeních, také v kamerových, docházkových a zabezpečovacích systémech. Jak roky běžely, mým největším zaujetím se stal Ekonomický a účetní systém Pohoda, jenž jsme zaváděli v různých podnicích, prodejnách a výrobě. Možnost vidět spokojené zaměstnance, z nichž vyzařovalo nadšení z tohoto nově zavedeného sytému, se pro mě stalo smyslem pro další pracovní dny. Závěrem své zaměstnanecké kariéry jsem se již věnoval samostatné a kompletní realizaci zakázek, což bylo jasným znamením pro další směr.


     Současným pracovním, vlastně i životním cílem je, vytvořit kvalitní tým společnosti. Společnosti, která bude schopna navrhnout a zrealizovat úspěšné řešení mezi Vámi a Vaší výpočetní technikou.

 

jednatel společnosti

Lukáš Poříz